Vizyonumuz

Hezârfen Ahmet Çelebi, 1632 yılında takma kanatlarla uçmayı başaran ilk insandı. Uçmak o yıllarda insanlık için yalnızca bir hayaldi. Bir ritim, bir şarkı, bir görüntü, bir renk, hangi fikirse hayal ettiğin, gerçeğe dönüştürmek için atılmış ilk tutkulu adımdır. Seni anlıyor, bunu seviyoruz ve eğer kariyerin, müzik, konser, film, reklam, tasarım, alanlarında gelişsin istiyorsan doğru yerdesin.

ARAMIZA HOŞGELDİN! Haydi Ellerini Kirlet.

Misyonumuz

Sanat iyi çizebilmek veya boyayabilmek demek değildir, artistik algının, güzel soundu veya görüntüyü ya da iyi hissettirebilmeyi ayırabilecek akorda gelmesi demektir. Eğitim etrafınızdaki şeyleri renk, kontrast ve kompozisyon olarak görebilmek için sizi geliştirendir. Anlatacak bir hikaye olması yaratmakta olunan sanata bir anlam, bir hedef katar. Biz öğrencilerimizin seyirciyi anlattıklarıyla nasıl etkileyebileceğini öğrenmesini isteriz. Derslerimizde bunu gerçekleştirebilmenin iki önemli anahtarını, sanat ve teknolojiyi, kullanabilmeyi öğretiriz.

Felsefemiz

Biliyoruz ki birçok öğrenci günümüzde eğitiminin onu hiçbir şeye hazırlamadığını düşünüyor, bu yüzden yıllar önce kurulurken, öğrencilerimize gerçek hayatta en güncel ve en uygulanabilir eğitimleri hazırladık.

Müzik prodüksiyonu gibi günümüze hükmeden ve gelecek vaad eden mesleki eğitimleri, her dersin bir ürünü ve her ürünün bir dersi olmalıdır felsefesine dayandırarak hazırladık. Kayıt derslerimizi, profesyonel stüdyolarımızda, piyasaya çıkacak yeni albümler üzerinde yaptık ve onların kliplerini öğrencilerimizle birlikte ödev olarak hazırladık. Parçaların aranjelerini prodüksiyon sınıfınlarında yazdık, yeryüzüne sığmayan sahneleri bilgisayar labortuvarımızda sanal ortamda oluşturduk, sektörle öğrencilerimizi derslerde buluşturduk ve fark ettik ki bizi taklit eden çok ama ulaşabilen yok.